Πρόγραμμα Μουντιάλ: ποια παιχνίδια θα δείξει ο ΑΝΤ1+

Σε λίγο θα γίνει η έναρξη του μεγάλου ποδοσφαιρικού γεγονότος της χρονιάς, του Μουντιάλ 2022 στο Κατάρ.

πρόγραμμα μουντιάλ

Οι αθλητικές μεταδόσεις θα γίνουν από τον ΑΝΤ1 και τον ΑΝΤ1+. Αναλυτικά το πρόγραμμα των μεταδόσεων:

20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΑΤΑΡ – ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ (18:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΓΓΛΙΑ – ΙΡΑΝ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΣΕΝΕΓΑΛΗ – OΛΛΑΝΔΙΑ (18:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

H.Π.Α. – ΟΥΑΛΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – Σ. ΑΡΑΒΙΑ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΔΑΝΙΑ – ΤΥΝΗΣΙΑ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ


22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΜΕΞΙΚΟ – ΠΟΛΩΝΙΑ (18:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΑΛΛΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΜΑΡΟΚΟ – ΚΡΟΑΤΙΑ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ


23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΙΑΠΩΝΙΑ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΙΣΠΑΝΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (18:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ – ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ


23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΒΕΛΓΙΟ – ΚΑΝΑΔΑΣ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΛΒΕΤΙΑ – ΚΑΜΕΡΟΥΝ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ – Ν. ΚΟΡΕΑ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ


24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΓΚΑΝΑ (18:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ


24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΣΕΡΒΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΟΥΑΛΙΑ – ΙΡΑΝ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΑΤΑΡ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ – ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ


25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

OΛΛΑΝΔΙΑ – ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ (18:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΓΓΛΙΑ – H.Π.Α. (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΤΥΝΗΣΙΑ – ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ


26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΟΛΩΝΙΑ – Σ. ΑΡΑΒΙΑ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ


26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΓΑΛΛΙΑ – ΔΑΝΙΑ (18:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ


26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ – ΜΕΞΙΚΟ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΒΕΛΓΙΟ – ΜΑΡΟΚΟ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΡΟΑΤΙΑ – ΚΑΝΑΔΑΣ (18:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ


27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΙΣΠΑΝΙΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΣΕΡΒΙΑ (12:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ


28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Ν. ΚΟΡΕΑ – ΓΚΑΝΑ (15:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (18:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ


28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΙΣΗΜΕΡΙΝΟΣ – ΣΕΝΕΓΑΛΗ (17:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ


29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

OΛΛΑΝΔΙΑ – ΚΑΤΑΡ (17:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ


29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΟΥΑΛΙΑ – ΑΓΓΛΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥΙΡΑΝ – H.Π.Α. (21:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ


30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΔΑΝΙΑ (17:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ


30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥΤΥΝΗΣΙΑ – ΓΑΛΛΙΑ (17:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ


30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥΠΟΛΩΝΙΑ – ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥΣ. ΑΡΑΒΙΑ – ΜΕΞΙΚΟ (21:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ


1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΚΡΟΑΤΙΑ – ΒΕΛΓΙΟ (17:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ


1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΚΑΝΑΔΑΣ – ΜΑΡΟΚΟ (17:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – ΚΩΣΤΑΣ ΨΑΡΡΑΣ


1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΙΑΠΩΝΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


1η ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ – ΓΕΡΜΑΝΙΑ (21:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΟΧΟΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΓΚΑΝΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (17:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ


2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΝ. ΚΟΡΕΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (17:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΣΕΡΒΙΑ – ΕΛΒΕΤΙΑ (21:00) ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ – ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΗΣ


2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥΚΑΜΕΡΟΥΝ – ΒΡΑΖΙΛΙΑ (21:00) ANT1/ ANT1+ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΑΛΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

athens short film festival

5o Athens Short Film Festival

κίτρινα ποδήλατα

Κίτρινα Ποδήλατα | Έρχονται στο Σταυρό του Νότου Club