Με αφορμή την επανάληψη της πολυαγαπημένης σειράς του Mega “Είσαι το ταίρι μου”, η Βίκυ Σταυροπούλου έκανε μία ανάρτηση με κοινή της φωτογραφία μαζί με τον Αλέξανδρο Γεωργούλη.
![βίκυ σταυροπούλου](https://youthspot.gr/wp-content/uploads/2023/01/viki-stavropoulou.jpg)
Όπως φαίνεται, οι δύο πρωταγωνιστές της σειράς έχουν κρατήσει μία πολύ δυνατή φιλία. Στη λεζάνα, η Βίκυ Σταυροπούλου έγραψε το εξής: “Χθές τελείωσε το «είσαι το ταίρι μου» αλλά από τότε άρχισε μια ατελείωτη αγάπη!Αλεξάκη μου,σ αγαπούσα σ αγαπω θα σ αγαπω!”