Έξι μήνες μετά τη μεγάλη έξοδο στη Νέα Υόρκη, η Νεφέλη Φασούλη, γεμάτη από ανατροπές, εμπειρίες και περιπέτεια, εγκαινιάζει τα καλοκαιρινά της live στην Αθήνα με κεφάτη διάθεση που θυμίζει τον παλιό καλό καιρό.
![νεφέλη φασούλη](https://youthspot.gr/wp-content/uploads/2023/06/nefeli-fasouli.jpg)
Με ολόφρεσκια μπάντα, με τραγούδια του προσωπικού της δίσκου “Ο κόσμος σου” σε μουσική και στίχους του Φοίβου Δεληβοριά, αλλά και με άλλα, γνωστά κι αγαπημένα λαϊκά, η ομάδα αναμένεται φέτος το καλοκαίρι να κάψει το πατάρι.
Μαζί της:
Νικόλας Wastor – πλήκτρα
Γιάννης Πατάκας – κιθάρα
Jason Wastor – κρουστά, τύμπανα
Γιώργος Κωνσταντίνου – ηλεκτρικό μπάσο
Βασίλης Αλεξόπουλος – ηχοληψία
Έναρξη: 21.00
Οι πόρτες ανοίγουν στις 20.00
Περιορισμένη προπώληση: 10€
Υπόλοιπη προπώληση: 12€
Ταμείο: 14€